Pages: [1]
Author Topic: Witam i pozdrawiam Wszystkich....  (Read 3035 times)
herman84
Newbie
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 2


Slogany noszę w sercu, a nie na koszulkach...


« on: October 20, 2017, 03:41:45 PM »

Witam i pozdrawiam wszystkich...
Mam na imię Kamil. Od lat zajmuję się mechaniką i elektromechaniką samochodową. Od paru miesięcy do moich zainteresowań dorzuciłem programowanie sterowników i wszystko co się wiąże z tym tematem. Jak do tej pory, jeżeli chodzi o ten kierunek, to szkolenia i setki godzin na forach... Z góry dziękuję za udzieloną mi pomoc i cierpliwość.
Wszystkich na forum pozdrawiam..
Logged

... slogany noś w sercu ...
  ... a nie na koszulce ...
herman84
Newbie
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 2


Slogany noszę w sercu, a nie na koszulkach...


« Reply #1 on: October 20, 2017, 03:42:25 PM »

Witam i pozdrawiam wszystkich...
Mam na imię Kamil. Jestem z Polski. Od lat zajmuję się mechaniką i elektromechaniką samochodową. Od paru miesięcy do moich zainteresowań dorzuciłem programowanie sterowników i wszystko co się wiąże z tym tematem. Jak do tej pory, jeżeli chodzi o ten kierunek, to szkolenia i setki godzin na forach... Z góry dziękuję za udzieloną mi pomoc i cierpliwość.
Wszystkich na forum pozdrawiam..
Logged

... slogany noś w sercu ...
  ... a nie na koszulce ...
IamwhoIam
Hero Member
*****

Karma: +44/-101
Offline Offline

Posts: 1034


« Reply #2 on: October 21, 2017, 02:37:08 AM »

LOL
Logged

I have no logs because I have a boost gauge (makes things easier)
_nameless
Hero Member
*****

Karma: +322/-449
Online Online

Posts: 2685



« Reply #3 on: October 21, 2017, 05:12:18 AM »

Hello and greet all ...
My name is Kamil. For years I have been working in mechanics and automotive electromechanics. For a few months to my interests I added programming drivers and everything related to this topic. So far, in terms of this direction, it's training and hundreds of hours on forums ... Thanks in advance for my help and patience.
All in the forum greetings
Welcome. This forum is english only
Logged

If you are in the market for a tune and would like the ease of downloading and flashing a dyno tested tune for a fair price check out https://instatune.sellfy.store/
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines Page created in 0.016 seconds with 17 queries. (Pretty URLs adds 0s, 0q)